Biz Kimiz ?

"Bir sır daha var çözdüklerimizden başka Bir ışık daha var, ışıklardan başka." -Ömer Hayyam.

İşte bizde size bu sözle, yaptığımız işe ruh kattığımızı ve onun bir hikayesinin , bir yaratılış sırrının olduğundan söz etmeye çalıştık. Çünkü bize göre her tasarımın bir yola çıkış hikayesi vardır.Ve bizi de sektörümüzde diğerlerinden ayıran ince çizgi budur. Geniş çaplı düşünebilmemiz.

CT DİZAYN, 13 yıllık tecrübesinin getirmiş olduğu profesyonel çalışma sistemi ile hayal etmiş olduğunuz ve müşteri hedef kitlenize uygun olacak şekilde tasarımınıza ruh katarak onu diğer yapılan tasarımlardan ayırmaya özen göstererek hem size hem işinize verdiği değeri gözler önüne serer. Yapmış olduğumuz tasarımlarda göstermiş olduğumuz özen, sizin güveninizi kazanabilmek sizlerle daha uzun vadeli ve kaliteli işler çıkarabilmek içindir.

Bizce iyi Reklam Demek...

Bizce iyi reklam demek optimum boyutlarda hesaplı ve kaliteli işler çıkarmaktır. Bir markanız, bir web siteniz olsun istiyorsunuz fakat konu ile ilgili iyi ve yenilikçi fikirlere ihtiyacınız var. Sorun değil biz sizin için seve seve kafa yorarız ve işi de bitiş çizgisine ulaştırırız.

Veya markanız ve web siteniz artık kullanılamaz bir halde ve demode mi? Güncellemek istiyorsunuz? Hoop.. En kreatif marka ve web tasarım konseptini sizlere sunuyoruz .Yani burada size düşen bizden istemiş olduğunuz hayalinizdeki tasarımı anlatmanız ,rahatça bir köşeye yaslanıp kahvenizi içmeniz bize düşen ise sizin hayallerinizdeki tasarımı gerçeğe dönüştürmek için çalışmak. Ve sonraa ABRAKADABRAA siteniz hazır!...

Uzun Lafın Kısası...

Siz de dijital de etki bırakacak bir proje peşindeyseniz, bütünleşik bir dijital pazarlama planına ihtiyacınız varsa, amca dayı yeğenle bu iş olmayacak diyorsanız, kaliteli işlerin de ucuz olmayacağını anladıysanız, sizle tanışmaya can atıyoruz :)